#grodziskwielkopolskiinspiruje

Rozpoczął się pierwszy tydzień letnich wakacji. Po raz pierwszy tak niepewnych, innych niż pozostałe. Wielu z nas z powodu epidemii pozostanie w miejscu zamieszkania. Część jednak, z różnych powodów będzie się przemieszczać, czy to w celach wypoczynkowych, służbowych, czy choćby spotkań rodzinnych. Wzorem lat poprzednich zachęcamy, by z wszelkich podróży, odwiedzania ciekawych miejsc, zabrać pamiątkę w postaci swojego zdjęcia z flagą Grodziska Wielkopolskiego.
Mamy propozycję również dla tych, którzy zdecydują się odwiedzić nasze miasto, o przesyłanie do nas zdjęć w najciekawszym lub najbardziej inspirującym Waszym zdaniem miejscu Grodziska Wielkopolskiego lub zamieszczanie ich na Facebooku czy Instagramie ze znacznikiem #grodziskwielkopolskiinspiruje
Pokażmy, że Grodziszczanie są dumni ze swego miasta, ale też, że nasze miasto ma wiele ciekawych miejsc, wartych odwiedzenia i poznania.

Najchetniej czytane

2020-05-18
Gospodarka odpadami w gminie Grodzisk Wielkopolski - harmonogram na 2020 rok
2020-03-31
KORONAWIRUS
2020-04-24
Oświadczenie Burmistrza Grodziska Wielkopolskiego
2020-06-09
Wybory Prezydenckie 2020
2020-05-08
Komunikat nr 2 Burmistrza Grodziska Wielkopolskiego o uruchomieniu przedszkoli
„Rozwój elektronicznych systemów obsługi obywateli oraz systemów wspomagających funkcjonowanie Gminy Grodzisk Wielkopolski”
Urząd Miejski w Grodzisku Wielkopolskim