Kontynuuj W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika.
Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w "Polityce Cookies".

Podaj adres e-mail

jeśli chcesz być informowany o nowościach pojawiających się w naszym serwisie.

aby usunąć swój adres wpisz adres e-mail i kliknij wypisz

Nowa strona mobilna Miasta

Gmina Grodzisk Wielkopolski z przyjemnością oddaje do Państwa użytku nowe rozwiązanie dotyczące strony mobilnej. Jest to nowatorskie rozwiązanie umożliwiające dostęp poprzez urządzenia mobilne do najświeższych aktualności, informacji turystycznych, informacji kulturalnych oraz wszelkich innych spraw ważnych dla naszej Gminy. System jest także powiązany z nadajnikami GPS zainstalowanymi w urządzeniach umożliwiający korzystanie z mapy z nawigacją. Rozwiązanie to jest skierowane do osób korzystających ze smartfonów oraz tabletów, którzy chcą mieć stały wgląd w życie naszego miasta. Nowy system został powiązany z Kioskami Internetowymi, panelami informacyjnymi, a przede wszystkich z nową odsłoną strony WWW Gminy, której inauguracja nastąpi już wkrótce. 

Serdecznie zapraszamy do korzystania z nowych rozwiązań 


Kod QR umożliwiający połączenie

1/2