Samorząd Grodziska Wielkopolskiego podsumował 2018 rok

W czwartkowe popołudnie, 7 lutego na terenie kompleksu hotelu  Behapowiec odbyło się spotkanie podsumowujące ubiegłoroczną działalność Grodziskiego Samorządu. Była to również szczególna okazja, by podziękować wszystkim tym, dzięki którym rok 2018 obfitował w tak wiele cennych i z sukcesem zrealizowanych wydarzeń, inicjatyw i zadań inwestycyjnych.
Wśród gości obecni byli przedstawiciele Samorządów, Instytucji i Organizacji szczebla wojewódzkiego, powiatowego i gminnego oraz firm, zakładów pracy, przedsiębiorstw, jak również organizacji pozarządowych, których działalność i wsparcie są tak cenne dla lokalnej rzeczywistości, a zrozumienie i otwartość na inicjatywy i zadania Samorządu Grodziskiego sprzyjają nieustannemu rozwojowi naszej gminy.
W swoim wystąpieniu popartym dokumentacją fotograficzną Burmistrz przedstawił działalność Gminy w sferze kultury, sportu, rekreacji, edukacji, inicjatyw lokalnych oraz zadań inwestycyjnych doceniając przy tym liczne działania i inicjatywy podejmowane przez organizacje pozarządowe.
Uroczysta gala była okazją do wręczenia Honorowych Medali "Zasłużony dla Miasta i Gminy Grodzisk Wielkopolski". Wyróżnienie otrzymali: pan Henryk Szymański, pan Marek Kinecki oraz pan Edmund Kowalski.
Honorową statuetkę, za wieloletnie przewodniczenie Komitetowi Organizacyjnemu Grodziskiego Półmaratonu "Słowaka" otrzymał pan Jan Koza.
Spotkanie zakończył uroczysty toast, wzniesiony przez Burmistrza Piotra Hojana oraz Przewodniczącego Rady Miejskiej Józefa Gawrona za pomyślność w 2019 roku, dalszy dynamiczny rozwój gminy Grodzisk Wielkopolski, zdrowie i spełnienie wszystkich stawianych u progu nowego roku planów i nadziei.

Podsumowanie  2018 roku w gminie Grodzisk Wielkopolski

Najchetniej czytane

2019-05-31
Kalendarium wydarzeń - czerwiec 2019
2019-05-21
Ogłoszenie o konkursie
2019-07-01
PRZYGOTOWANIA DO SEZONU ZIMOWEGO
2019-06-27
UWAGA ROLNICY I ZAKŁADY PRODUKCJI ROLNEJ
2019-05-17
Kolejna promocyjna niespodzianka w Grodzisku Wielkopolskim
„Rozwój elektronicznych systemów obsługi obywateli oraz systemów wspomagających funkcjonowanie Gminy Grodzisk Wielkopolski”
Urząd Miejski w Grodzisku Wielkopolskim