Zakończenie Ligi Tenisowej

W sobotę 23 listopada 2019 roku, odbyło się uroczyste zakończenie ligi tenisowej organizowanej przez Stowarzyszenie Kultury Fizycznej GROCLIN-SPORT - Lato 2019. W bieżącym roku, patronat nad turniejem objął Burmistrz Grodziska Wielkopolskiego Piotr Hojan. Rozgrywki odbywały się w każdą sobotę, przez 6 miesięcy - od kwietnia do września. Uczestniczyło w nich 33 zawodników m.in. z Grodziska Wielkopolskiego, Wolsztyna, Nowego Tomyśla, Gradowic i Poznania. Najlepsi zawodnicy zostali uhonorowani Pucharami oraz upominkami.
Zwycięzcą został Robert Napierała. Miejsce II zajął Paweł Mańkowski. Na miejscu trzecim uplasowali się równorzędnie Dmytro Koshakov i Krzysztof Filip. W imieniu Burmistrza Grodziska Wielkopolskiego gratulacje z osiągniętych wyników złożył zawodnikom Zastępca Burmistrza  Marcin Brudło.