Dzień Dziecka 2026 z Młodzieżową Radą Gminy

W poniedziałkowe przedpołudnie 1 czerwca 2026 roku, Urząd Miejski w Grodzisku Wielkopolskim na kilka godzin przejęła młodzież z Młodzieżowej Rady Gminy. Młodzi radni spotkali się w Burmistrzem Grodziska Wielkopolskiego Piotrem Hojanem, uczestniczyli w krótkiej naradzie naczelników, by następnie spędzić nieco czasu w poszczególnych wydziałach, poznając ich specyfikę. Druga część upłynęła na odwiedzeniu Oczyszczalni Ścieków na terenie Grodziskiego Przedsiębiorstwa Komunalnego, zwiedzaniu Stacji Uzdatniania Wody przy ul. Mikołajczyka, by zakończyć dzień na zwiedzeniu powstającego Basenu Letniego przy ul. Zbąszyńskiej. Młodzieży towarzyszył Zastępca Burmistrza Grodziska Wielkopolskiego Marcin Brudło. 

Najchetniej czytane

2025-02-07
Gminny Konkurs Wiedzy o Grodzisku Wielkopolskim
2025-02-03
3 Mistrzostwa Gminy w Tenisie Stołowym za nami!
2026-03-20
Grodziski Jarmark Wielkanocny 29 marca 2026 roku
2026-05-11
Otrzymaliśmy dofinansowanie na budowę pełnowymiarowego boiska piłkarskiego przy Szkole Podstawowej Nr 4
2026-03-24
Podsumowanie konkursu Nasz Trzeźwy Umysł