FERIE Z BIBLIOTEKĄ

FERIE Z BIBLIOTEKĄ

„Ferie z Biblioteką 2021” w Grodziskiej Bibliotece Publicznej ze względu na pandemię i związane z nią obostrzenia będą inne niż poprzednie. W tym roku odbędą się w formie spotkań online.
Zapraszamy do wspólnej zabawy. Wśród propozycji między innymi literackie zagadki, quizy oraz „Wirtualny escaperoom Harry’ego Pottera”.
Codziennie, począwszy od 7 stycznia, o godz. 12.00 na stronie internetowej i facebooku publikowane będą zagadki, do rozwiązania których serdecznie zapraszamy.

 W programie:

  •  Wirtualny escape room Harry’egoPottera.Jeżeli jesteście zapalonymi fanami Harry’ego Pottera to mamy dla was dobrą informację! Zapraszamy Was od 8 stycznia 2021r. do wspólnej zabawy on-line na naszej stronie i fanpagu, gdzie błyskawicznie przeniesiecie się do Hogwartu!  Zabawa potrwa do 15 stycznia.
  • Spójrz w górę – tajemnice grodziskiej architektury. Zabawa  na spostrzegawczość skierowana  do uczniów starszych klas szkół podstawowych oraz szkół ponadpodstawowych. Zadanie polegać będzie na odszukaniu na budynkach Grodziska Wlkp. charakterystycznych elementów architektonicznych. Każdego dnia  jedna fotografia jednego elementu będzie zamieszczana na stronie i facebooku Biblioteki. Każdy uczestnik będzie miał za zadanie odgadnąć i w komentarzu wpisać co to za budynek oraz przy jakiej ulicy się mieści.
  • Książkowe łamigłówki dla mądrej główki. Interaktywne, literackie quizy i zagadki dla dzieci
  • Poukładaj Grodzisk. Propozycja dla starszych ale i młodszych miłośników puzzli, którzy będą mogli poukładać archiwalne zdjęcia i poznać miejsca, które zmieniły się w obrazie Grodziska na przestrzeni  ostatnich kilkudziesięciu lat.

 

Najchetniej czytane

2020-11-19
Ostatnie pożegnanie
2020-11-24
AKTUALIZACJA GODZIN! PUNKT POBRAŃ MATERIAŁU BIOLOGICZNEGO DO PRZEPROWADZENIA TESTU NA OBECNOŚĆ WIRUSA SARS-COV-2
2020-11-12
Skrzynka podawcza w Urzędzie Miejskim
2020-12-14
Rozświetlmy naszą gminę
2020-12-22
Ostatnie pożegnanie Tadeusza Pankowskiego
„Rozwój elektronicznych systemów obsługi obywateli oraz systemów wspomagających funkcjonowanie Gminy Grodzisk Wielkopolski”
Urząd Miejski w Grodzisku Wielkopolskim