Geocaching w Grodzisku Wielkopolskim

W sobotę, 1 kwietnia w Grodzisku Wielkopolskim odbyło się pierwsze wspólne keszowanie, z okazji powstania nowych ścieżek Grodzisk Nasze Miasto #GNM oraz Legendy Grodziska Wielkopolskiego. Na zaproszenie autorów ścieżek Dawida Śmieszka i Andżeliki Taciak do naszego miasta przyjechało ponad 30 osób z różnych regionów kraju. 
Oryginalne skrzynki wykonane własnoręcznie odnaleźli wszyscy uczestnicy gry, których w Centrum Ekonomii Społecznej powitał Burmistrz Grodziska Wielkopolskiego Piotr Hojan. 
 
Wyjaśnijmy, że Geocaching to gra terenowa polegająca na poszukiwaniu ukrytych "skarbów" - keszy. Są to skrzynki zawierające dziennik zdobywców oraz często drobne fanty, które można zabrać zostawiając coś w zamian. Podczas geocachingu odkrywasz wiele niezwykłych miejsc - być może nawet tuż za rogiem, zmierzysz się z nowymi wyzwaniami czy nawiążesz ciekawe znajomości. 
Już dziś zapraszamy na kolejną, przyszłoroczną edycję gry w Grodzisku Wielkopolskim. 
Dziękujemy uczestnikom za przybycie mając nadzieję, że nasze miasto warte było poznania. Pomysłodawcom i sponsorom powstania szlaków: Firmie Drewno Świat Dawid Śmieszek oraz Angee Cake Andżelika Taciak dziękujemy za ciekawą inicjatywę.

 

Najchetniej czytane

2023-08-30
Komunikat Zakładu Poprawczego w Grodzisku Wielkopolskim
2023-06-27
Nagroda Burmistrza Grodziska Wielkopolskiego dla uzdolnionych uczniów
2023-09-26
Uwaga! nastąpi czasowe ograniczenie dojazdu do posesji
2023-06-27
OGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY PALIWA STAŁEGO - SPRZEDAŻ KOŃCOWA
2023-08-31
Ogłoszenie w sprawie konkursu Grodziskie Inicjatywy Społeczne 2024