Grodziski Eko Rynek

W piątek 27 maja w Grodzisku Wielkopolskim odbył się Eko Rynek. To wyjątkowe wydarzenie ma na celu szeroko pojętą edukację w zakresie dbania o środowisko naturalne, ochrony wody, powietrza i gleby, a także promocję naturalnych i ekologicznych produktów spożywczych, kosmetyków  i przedmiotów codziennego użytku.
Wydarzeniu przyświecało hasło „Cztery żywioły” i to wokół nich skoncentrowane były działania.
Serdecznie dziękujemy wszystkim wystawcom i sprzedawcom za wsparcie naszych działań, przygotowanie stoisk, za wspólne przedsięwzięcia podejmowane na rzecz ochrony środowiska naturalnego. Dziękujemy klubom ekologicznym działającym przy grodziskim Liceum Ogólnokształcącym oraz Zespole Szkół Technicznych, instytucjom, firmom i jednostkom gminnym.
Dziękujemy przedszkolom i szkołom za udział.  
To była kolejna, piękna lekcja o tym, że człowiek ma ogromny wpływ na to, w jakiej kondycji jest i będzie nasza planeta. Liczymy, że jej stan będzie się poprawiał wraz ze wzrostem naszej świadomości, którą nieustannie musimy podnosić.
Zadanie zrealizowano  w ramach projektu „Cztery żywioły – OGIEŃ, WODA, ZIEMIA, POWIETRZE – projekt działań edukacji ekologicznej w gminie Grodzisk Wielkopolski” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014 - 2020

 

Najchetniej czytane

2022-06-17
Wniosek PESEL - Додаток PESEL
2022-06-21
DZISIAJ MIJA OSTATNI DZIEŃ BY ZŁOŻYĆ DELKARACJĘ DO CENTRALNEJ EWIDENCJI EMISYJNOŚCI BUDYNKÓW
2022-05-20
Konkursy na stanowisko dyrektora szkoły
2022-05-16
Uwaga!!! Ruszają zapisy na IV Hunters Grodziski Mini Półmaraton "Słowaka".
2022-06-13
Młodzi adepci biegania sprawdzili się w IV Hunters Grodziskim Mini Półmaratonie "Słowaka".