Grodziski Jarmark Wielkanocny 2023

 Grodziski Jarmark Wielkanocny to już tradycja w naszym mieście. W Niedzielę Palmową, na Starym Rynku swoje stoiska wystawiają przede wszystkim lokalni wytwórcy rękodzieła, producenci regionalnych przysmaków, organizacje pozarządowe, szkoły i wielu innych.
Dla odwiedzających, to okazja do zaopatrzenia się w świąteczne dekoracje, zakupienia wyjątkowych, ręcznie wykonanych akcesoriów, spróbowania nowych smakołyków, a przy tym wsparcia szkół i stowarzyszeń.
Kolejna edycja Jarmarku Wielkanocnego odbyła się w niedzielę 2 kwietnia.
Oprócz stoisk handlowych, najmłodsi mogli skorzystać z licznych, bezpłatnych warsztatów, podczas których częstowane były słodkościami.
Program artystyczny przygotowały sekcje Centrum Kultury RONDO w Grodzisku Wielkopolskim oraz Zespół Śpiewaczy „Zdrojowianie”.
Serdecznie dziękujemy wszystkim odwiedzającym, wystawcom za przygotowanie jak co roku bardzo atrakcyjnej oferty, paniom z Koła Gospodyń Wiejskich w Słocinie, Kobylnikach i Snowidowie za przygotowanie wielkanocnych palm, które ozdobiły wejście do miejskiego ratusza, Centrum Kultury RONDO za pomoc w organizacji warsztatów i przygotowanie prezentacji artystycznych.

 

 

Najchetniej czytane

2023-08-30
Komunikat Zakładu Poprawczego w Grodzisku Wielkopolskim
2023-06-27
Nagroda Burmistrza Grodziska Wielkopolskiego dla uzdolnionych uczniów
2023-09-26
Uwaga! nastąpi czasowe ograniczenie dojazdu do posesji
2023-06-27
OGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY PALIWA STAŁEGO - SPRZEDAŻ KOŃCOWA
2023-08-31
Ogłoszenie w sprawie konkursu Grodziskie Inicjatywy Społeczne 2024