IX Grodziski Maraton Zumba Fitness

IX Grodziski Maraton Zumba Fitness przeszedł już do historii. W sobotnie popołudnie 10 lutego Grodziska Hala Sportowa niemalże pękała w szwach od ogromu energii. Z roku na rok Grodziski Maraton Zumba Fitness cieszy się coraz większym uznaniem fanów tej dyscypliny. Ogrom pozytywnych komentarzy jest dowodem na to, że ta impreza sportowa w naszym mieście coraz bardziej wyróżnia się w regionie i ma ogromny potencjał, by stać się najlepszym Maratonem Zumba Fitness w Wielkopolsce, a kto wie może i zatoczyć szersze kręgi. W tym roku, przez ponad 3 godziny wspólnie ćwiczyło ponad 300 osób.

Wydarzenie od początku przygotowuje Marita Piechowiak, wyjątkowa instruktorka zarażająca kolejne osoby optymizmem, pasją do tańca i ruchu pełnego ekspresji. Na scenie towarzyszyli jej w tym roku Claudiu Gutu gość specjalny z Rumunii oraz Mateusz Śmikiel znany już grodziskim fanom zumby.

Ponadto, na scenie pojawili się również inny instruktorzy jak: Joanna Łodyga, Beata Druciarek, Estera Skorupinska,  Ewelina Owczarzak, Iza Chabowska, Joanna Walkowiak, Julia Hildebrand – Matuszak, Justyna Konował, Katarzyna Moczydłowska, Krystyna Traczewska, Marta Warzych, Sandra Miecznik.

Gmina Grodzisk Wielkopolski wspiera to taneczno – sportowe popołudnie, a Burmistrz Grodziska Wielkopolskiego obejmuje je swoim patronatem. Każda bowiem inicjatywa zachęcająca do aktywności, a w tym przypadku również wspaniałe lekarstwo na pozbycie się nagromadzonego stresu jest cenna i godna pielęgnowania.

Burmistrz Grodziska Wielkopolskiego Piotr Hojan, przywitał wszystkich gości wydarzenia oraz uczestników, życząc dobrej zabawy, dużo siły i energii oraz niezapomnianych wrażeń.

Burmistrz podziękował również Maricie Piechowiak za ogromną pasję i zaangażowanie w przygotowanie maratonu  oraz gościowi specjalnemu instruktorowi Zumby Claudiu Gutu z Rumunii, a także Mateuszowi Śmikielowi, który jest już znany wśród grodziskich fanów zumby.

Podziękowania należą się również Centrum Kultury RONDO, które dokłada swoich starań, by z roku na rok scena i oświetlenie podczas maratonu były na coraz wyższym poziomie.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w IX Grodziskim Maratonie Zumba Fitness, za pozytywne opinie, wspólnie spędzony czas, pozytywną energię która zostawiliście w naszym mieście i już dziś zapraszamy na jubileuszową – X edycję za rok.

Do zobaczenia!

Najchetniej czytane

2024-01-03
ŚWIĄTECZNY BLASK - WYNIKI KONKURSU
2024-01-16
Zimowe utrzymanie dróg
2024-01-15
IX Grodziski Maraton Zumba Fitness
2023-11-27
Grodziski Jarmark Świąteczny
2024-01-02
Ankiety na potrzeby Gminnego Programu Rewitalizacji dla Gminy Grodzisk Wielkopolski