Konkurs gotowania „Gastrofest – Ślepe Ryby” 2026

Burmistrz Grodziska Wielkopolskiego serdecznie zaprasza do udziału w II edycji konkursu gotowania „Gastrofest – Ślepe Ryby”, który odbędzie się 21 czerwca 2026 roku, w Parku Miejskim, podczas Grodziskiego Piwobrania. 

To wyjątkowe wydarzenie  promujące regionalne smaki i kulinarne dziedzictwo Wielkopolski.  Bohaterem konkursu będzie tradycyjna zupa „Ślepe Ryby”, od lat obecna na stołach naszego regionu i będąca symbolem prostoty oraz domowej kuchni.

Celem wydarzenia jest nie tylko wspólna rywalizacja i prezentacja umiejętności kulinarnych, ale także pielęgnowanie lokalnych tradycji oraz przekazywanie regionalnych receptur kolejnym pokoleniom.

Zapraszamy wszystkich miłośników tradycyjnej kuchni do wspólnego świętowania smaku i tradycji.

NA ZGŁOSZENIA CZEKAMY DO 8 CZERWCA 2026 ROKU. 

regulamin konkursu 

formularz zgłoszenia

Najchetniej czytane

2025-02-07
Gminny Konkurs Wiedzy o Grodzisku Wielkopolskim
2025-02-03
3 Mistrzostwa Gminy w Tenisie Stołowym za nami!
2026-03-20
Grodziski Jarmark Wielkanocny 29 marca 2026 roku
2026-05-11
Otrzymaliśmy dofinansowanie na budowę pełnowymiarowego boiska piłkarskiego przy Szkole Podstawowej Nr 4
2026-03-24
Podsumowanie konkursu Nasz Trzeźwy Umysł