Drodzy Ósmoklasiści,
przed Wami ważny moment – egzamin, który jest podsumowaniem wielu lat nauki, wysiłku i wytrwałości. Życzymy Wam spokoju, wiary we własne możliwości oraz jasnego umysłu podczas każdego dnia egzaminów.
Niech zdobyta wiedza, systematyczna praca i determinacja pozwolą Wam osiągnąć wyniki, z których będziecie dumni.
Powodzenia, trafnych odpowiedzi oraz spełnienia wszystkich edukacyjnych planów i marzeń!