Ósmoklasiści - trzymamy kciuki!

Drodzy Ósmoklasiści,

przed Wami ważny moment – egzamin, który jest podsumowaniem wielu lat nauki, wysiłku i wytrwałości. Życzymy Wam spokoju, wiary we własne możliwości oraz jasnego umysłu podczas każdego dnia egzaminów.

Niech zdobyta wiedza, systematyczna praca i determinacja pozwolą Wam osiągnąć wyniki, z których będziecie dumni. 

Powodzenia, trafnych odpowiedzi oraz spełnienia wszystkich edukacyjnych planów i marzeń!

 

Najchetniej czytane

2025-02-07
Gminny Konkurs Wiedzy o Grodzisku Wielkopolskim
2025-02-03
3 Mistrzostwa Gminy w Tenisie Stołowym za nami!
2026-03-20
Grodziski Jarmark Wielkanocny 29 marca 2026 roku
2026-05-11
Otrzymaliśmy dofinansowanie na budowę pełnowymiarowego boiska piłkarskiego przy Szkole Podstawowej Nr 4
2026-03-24
Podsumowanie konkursu Nasz Trzeźwy Umysł