W piątek 20 marca w Urzędzie Miejskim w Grodzisku Wlkp. Burmistrz Grodziska Wielkopolskiego Piotr Hojan, wręczył nagrody laureatom konkursu grupowego "Nasz Trzeźwy Umysł", który został zorganizowany w ramach Kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł 2025.
Z naszej gminy, grupa uczennic ze Szkoły Podstawowej Nr 2, zgłosiła swoją pracę grupową. Opiekunem grupy była pani Anita Fabiś-Palicka
Laureatkami konkursu zostały:
1. Zuzanna Kostyra
2. Roksana Wojtkowiak
3. Anastasiia Mumro
4. Kaja Brudło
5. Myroslava Krainik
6. Klara Marchocka
7. Nadia Białkowska