PÓŁKOLONIE Z ROBOTAMI DLA DZIECI w Centrum Kultury RONDO

Centrum Kultury RONDO w Grodzisku Wielkopolskim zaprasza dzieci w wieku 6-12 lat na wspólną letnią przygodę! Półkolonie z robotyką to nie tylko ambitne wyzwania dla uczestników i zdobycie cennych umiejętności, ale również mnóstwo dobrej zabawy.  W tym roku organizatorzy przygotowali 3 popularne wśród dzieci scenariusze edukacyjne:
Szkoła Magii i Robotyki - nowy rozdział (6-12 lat)
Turnus dla każdego, kto kiedykolwiek marzył o tym, by dostać list z Hogwartu! W naszym Instytucie Magii i Robotyki odbywają się zajęcia z robotyki, z wykorzystaniem edukacyjnych zestawów LEGO®, Zielarstwo, a nawet zajęcia z Eliksirów.
Kwadratowy świat - Minecraft Nowa Przygoda (6-12 lat)
Turnus obowiązkowy dla każdego fana świata Minecraft! Półkolonie letnie o tej tematyce są pełne ambitnych wyzwań, cennej wiedzy i świetnej zabawy w kwadratowym świecie, a także zupełnie nowych robotów, zajęć i atrakcji. W trakcie warsztatów uczestnicy eksplorują świat robotyki i programowania przy użyciu edukacyjnych zestawów LEGO® oraz edukacyjnej wersji doskonale znanej i lubianej przez dzieci gry Minecraft.
Akademia Jasnej Strony Mocy (6-8 lat)
Turnus dla każdego, kto stoi po Jasnej Stronie Mocy! Półkolonie letnie w tematyce Star Wars są pełne ambitnych wyzwań, cennej wiedzy i świetnej zabawy w gwiezdnym świecie. W trakcie warsztatów adepci odkrywają świat robotyki i programowania przy użyciu edukacyjnych zestawów LEGO® oraz dowiadują się jak być dobrym dla siebie i innych Jedi.
Wiedza z robotyki nie jest wymagana - wszystkiego uczestnicy nauczą się na miejscu!
Uczestnicy będą mieli zapewnioną pełną opiekę w godzinach 7:30 do 17:00, kameralne grupy (maksymalnie 14 uczestników), pełne wyżywienie na miejscu, zabawy ruchowe i zajęcia świetlicowe, dodatkowe gry i atrakcje na świeżym powietrzu.  
Udział w zajęcaich jest odpłatny. 
 
 
*Liczba miejsc ograniczona.
Więcej informacji  na stronie www.go4robot.pl
 

Najchetniej czytane

2022-06-17
Wniosek PESEL - Додаток PESEL
2022-06-21
DZISIAJ MIJA OSTATNI DZIEŃ BY ZŁOŻYĆ DELKARACJĘ DO CENTRALNEJ EWIDENCJI EMISYJNOŚCI BUDYNKÓW
2022-05-20
Konkursy na stanowisko dyrektora szkoły
2022-05-16
Uwaga!!! Ruszają zapisy na IV Hunters Grodziski Mini Półmaraton "Słowaka".
2022-06-13
Młodzi adepci biegania sprawdzili się w IV Hunters Grodziskim Mini Półmaratonie "Słowaka".