SERCE na nakrętki

Dzięki zaangażowaniu Radnego Rady Miejskiej w Grodzisku Wielkopolskim p. Rafała Maluśkiego na terenie naszego miasta, przy ul. 3 Maja stanął pierwszy pojemnik „SERCE”, do którego mieszkańcy mogą wrzucać nakrętki. W prosty sposób można wspierać ochronę środowiska, a przede wszystkim potrzebujących. Nakrętki będą zbierane w celu wsparcia leczenia i rehabilitacji naszych najmłodszych. Zakup pierwszego pojemnika był możliwy dzięki wsparciu finansowemu firmy KAM-TRANS Józef Kaminiarz z Grodziska Wlkp. Niebawem w mieście pojawią się kolejne takie pojemniki ufundowane przez firmy: Barneo z Nowego Tomyśla, Rapido Przesyłki Kurierskie, Matbud systemy ppoż, Eltrans-Plus, Waldi Zakłady Mięsne, BetterLife, Zakład Wytłaczania Oleju oraz Bistro Kawiarnia Pizzeria Pepino. Pierwsza nakrętka już wrzucona. Wierzymy w zaangażowanie mieszkańców, którzy już wielokrotnie pokazali jak wielkie mają serca.

Najchetniej czytane

2020-07-30
Stan epidemiologiczny na dzień 29 lipca 2020 roku
2020-10-19
Skrzynka podawcza w Urzędzie Miejskim
2020-07-14
SERCE na nakrętki
2020-07-21
Podsumowanie konkursu na najpiękniejszy balkon i ogród przydomowy
2020-07-13
Konkurs na najpiękniejszy balkon i ogródek przydomowy w naszej gminie
„Rozwój elektronicznych systemów obsługi obywateli oraz systemów wspomagających funkcjonowanie Gminy Grodzisk Wielkopolski”
Urząd Miejski w Grodzisku Wielkopolskim