Turniej młodych piłkarzy pod patronatem Burmistrza Grodziska Wielkopolskiego

W niedzielę 21 listopada 2021 roku po raz jedenasty Zarząd Uczniowskiego Klubu Sportowego Dyskobolia w Grodzisku Wielkopolskim zorganizował w GHS Halowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców. Turniej odbył się pod patronatem Burmistrza Grodziska Wielkopolskiego. W Piłkarskich zmaganiach tym razem wzięło udział 56 chłopców z  rocznika 2011. Po dwie drużyny zgłosiły UKS Orzeł Granowo, KS Sokół Rakoniewice i gospodarze UKS Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski. Turniej otworzył  wiceprezes Robert Prusak. Po blisko czterogodzinnych zmaganiach rozegrano dodatkowo turniej o króla strzelców. Turniej rozegrano w formule turnieju treningowego wiec drużyny nie były klasyfikowane miejscami. Z rąk Burmistrza Grodziska Wlkp. wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale, puchary i dyplomy. Nagrodzono również indywidualnie statuetkami dyplomami i upominkami najlepszego bramkarza, którym został Alan Korsak z Sokoła Rakoniewice. Królem strzelców turnieju został zawodnik Orła Granowo -Wiktor Rembisz, a najlepszym zawodnikiem wybrano  Wojciecha Hamrola z UKS Dyskobolia. Organizatorzy wybrali drużynę  Fair Play tj. Uczniowski Klub Sportowy Dyskobolia .Turniej został dofinansowany z dotacji Gminy Grodzisk Wielkopolski.