Wyjątkowy bieg w Grodzisku Wielkopolskim. Sprawdź swoją kondycję po covidowych ograniczeniach

Drodzy biegacze !!!

Wiecie już, że Hunters Grodziski „Półmaraton „Słowaka” został przeniesiony na rok 2022. Niestety nie ma warunków aby przeprowadzić półmaraton na takim poziomie do jakiego wszyscy jesteśmy przyzwyczajeni.  Jednak w związku z poluzowaniem obostrzeń sanitarnych chcemy zaprosić biegaczy na spotkanie z mieszkańcami miasta i zaproponować start w nowej imprezie biegowej po nazwą GRODZISKa SZYBKO DYCHA PO COVIDZIE. Jak sama nazwa mówi będziemy się ścigać na dystansie 10 km ulicami Grodziska Wielkopolskiego. Możemy zapewnić, że mieszkańcy miasta już na Was czekają !!!. Zapisy do biegu ruszają 4 lipca o godzinie 16:00, nie przegapcie okazji kolejnego startu w  Grodzisku  Wielkopolskim, u nas obowiązuje zasada  „kto pierwszy ten lepszy”.

Limit startujących ustaliliśmy na 1500 osób. Zgodnie przepisami pandemicznymi biegacze będą startować w 3 grupach po 500 osób z przerwą co 30 min. Klasyfikacja liczona będzie według czasów netto. Limit czasu na ukończenie biegu wynosi 1,5 godziny.

Każdy zawodnik, który ukończy bieg w limicie czasu  otrzyma na mecie pamiątkowy medal oraz koszulkę FINISHERA. Ze względów pandemicznych nie będziemy mogli ugościć zawodników tak jak na półmaratonie, ale każdy otrzyma na mecie posiłek oraz napój.  Ze względu na pandemię  bardzo często ulegają zmianie przepisy dotyczące organizacji imprez masowych. W związku z powyższym organizator zastrzega sobie możliwość zmiany ilości grup oraz godzin startu. Prosimy o śledzenie na bieżąco regulaminu biegu. Biuro zawodów będzie czynne w dniu biegu to znaczy w niedzielę, 12 września od godziny 7:00 na boisku szkolnym Liceum Ogólnokształcącego.

Regulamin

Zapisy

 

Najchetniej czytane

2021-06-30
Wyjątkowy bieg w Grodzisku Wielkopolskim. Sprawdź swoją kondycję po covidowych ograniczeniach
2021-04-26
Punkt szczepień powszechnych
2021-04-15
Stanowisko do samospisu w Gminnym Centrum Informacji
2021-05-05
Konkursy na dyrektorów szkół podstawowych
2021-05-12
Przyśpiesza powstanie Baru Dworcowego w Grodzisku Wielkopolskim