Wyróżniona za sportowe osiągnięcia

Oliwia Nowak, mieszkanka Sworzyc w gminie Grodzisk Wielkopolski otrzymała nagrodę finansową Burmistrza Grodziska. Wyróżnienie przyznawane jest na podstawie Uchwały Rady Miejskiej w Grodzisku Wielkopolskim z dnia 27 marca 2014 roku w sprawie zasad i trybu przyznawania nagród i wyróżnień Burmistrza Grodziska Wielkopolskiego za wysokie wyniki sportowe. Z wnioskiem o przyznanie Oliwii nagrody, wystąpił   Zarząd LKS Budowlani – Całus w Nowym Tomyślu.
Oliwia trenuje podnoszenie ciężarów w podsekcji Klubu w Białej Wsi. Startując w Mistrzostwach Polski Zrzeszenia LZS do lat 15 wynikiem 104 kg zdobyła brązowy medal w dwuboju olimpijskim w kategorii 64 kg. W Mistrzostwach Polski do lat 15 w Nowym Tomyślu wywalczyła natomiast brązowy medal w rwaniu i IV miejsce w dwuboju olimpijskim uzyskując wynik 108 kg.
W poniedziałek 23 listopada młoda, ambitna zawodniczka odebrała nagrodę z rąk Burmistrza Grodziska Wielkopolskiego Piotra Hojana.
Serdecznie gratulujemy dotychczasowych sukcesów i życzymy niesłabnącego zapału oraz zdobywania najwyższych laurów na największych arenach sportowych.

Najchetniej czytane

2020-11-19
Ostatnie pożegnanie
2020-11-24
AKTUALIZACJA GODZIN! PUNKT POBRAŃ MATERIAŁU BIOLOGICZNEGO DO PRZEPROWADZENIA TESTU NA OBECNOŚĆ WIRUSA SARS-COV-2
2020-11-12
Skrzynka podawcza w Urzędzie Miejskim
2020-12-14
Rozświetlmy naszą gminę
2020-12-22
Ostatnie pożegnanie Tadeusza Pankowskiego
„Rozwój elektronicznych systemów obsługi obywateli oraz systemów wspomagających funkcjonowanie Gminy Grodzisk Wielkopolski”
Urząd Miejski w Grodzisku Wielkopolskim