Zaproszenie do powołania Koła Diabetyków

Z uwagi na potrzeby i problemy osób chorych na cukrzycę mieszkańcy Gminy Grodzisk Wlkp., przy wsparciu Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków planują powołanie Koła Terenowego Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków w Grodzisku Wielkopolskim.
Celami działania Koła będą min. :
- organizacja spotkań z lekarzami , pielęgniarkami, rehabilitantami, przedstawicielami koncernów farmaceutycznych oraz  innym osobami  ważnymi dla zapobiegania i leczenia cukrzycy,
- wspieranie rozwoju edukacji diabetologicznej,
-  organizowanie kursów, warsztatów i szkoleń dot. cukrzycy.
Członkiem koła może zostać każda osoba, która choruje na cukrzycę, bez względu na wiek. W przypadku osób niepełnoletnich – zapraszamy rodziców i opiekunów dzieci i młodzieży.
Spotkania informacyjne dotyczące tworzenia i zapisów do koła odbędą się w dniach: 18 i 25 września 2020 roku, w godzinach od 15.00 do 16.00, w budynku  Gminnego  Centrum Pomocy Środowiskowej w Grodzisku Wielkopolskim, ul. Powstańców Chocieszyńskich 23f – I piętro (biuro naprzeciw dużej sali telewizyjnej).
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych
Więcej informacji o inicjatywie można otrzymać bezpośrednio na spotkaniach.

Najchetniej czytane

2020-07-02
Ostatnie pożegnanie
2020-07-30
Stan epidemiologiczny na dzień 29 lipca 2020 roku
2020-09-29
SPRZEDAJ - WYMIEŃ na grodziskim "pchlim targu" w dniu 3 października
2020-06-29
Zapraszamy na Wakacyjny Rajd Nordic Walking
2020-07-14
SERCE na nakrętki
„Rozwój elektronicznych systemów obsługi obywateli oraz systemów wspomagających funkcjonowanie Gminy Grodzisk Wielkopolski”
Urząd Miejski w Grodzisku Wielkopolskim