Zawody Wędkarskie pod patronatem Burmistrza Grodziska Wielkopolskiego

 W niedzielny poranek 31 maja 2026 r. nad stawem w Parku Miejskim w Grodzisku Wielkopolskim odbył się piknik wędkarski pod nazwą Dzień Dziecka z wędką 2026r., organizowany przez Koło PZW w Grodzisku Wielkopolskim pod patronatem Burmistrza Grodziska Wielkopolskiego. W pikniku udział brało 20 dzieci w wieku 4-14 lat wraz z opiekunami. Wędkowano od godz. 9:30 do godz. 12:00. Po sygnale kończącym wędkowanie sędziowie wraz z Zastępcą Burmistrza Grodziska Wielkopolskiego  Marcinem Brudło przeszli po stanowiskach i zważyli złowione ryby.

Tego dnia jednak, wszyscy byli zwycięzcami i każdy z uczestników został nagrodzony oraz otrzymał pamiątkową statuetkę ufundowaną przez Samorząd Gminy Grodzisk Wielkopolski.  

Najchetniej czytane

2025-02-07
Gminny Konkurs Wiedzy o Grodzisku Wielkopolskim
2025-02-03
3 Mistrzostwa Gminy w Tenisie Stołowym za nami!
2026-03-20
Grodziski Jarmark Wielkanocny 29 marca 2026 roku
2026-05-11
Otrzymaliśmy dofinansowanie na budowę pełnowymiarowego boiska piłkarskiego przy Szkole Podstawowej Nr 4
2026-03-24
Podsumowanie konkursu Nasz Trzeźwy Umysł