Skrzynka podawcza w Urzędzie Miejskim

Szanowni Mieszkańcy,

aby zapewnić Państwu maksimum bezpieczeństwa przypominamy, że w holu Urzędu Miejskiego w Grodzisku Wielkopolskim umieszczona jest skrzynka podawcza. Można zostawić w niej wnioski i pisma niewymagające potwierdzenia, bądź uzupełnienia i/lub załączniki do nich, bez konieczności bezpośredniego kontaktu z pracownikami Urzędu.  
Wzory wniosków dostępne są w informatorze na stronie miasta, w zakładce „struktura urzędu”, po kliknięciu w odpowiedni wydział..  

Link do zakładki

Zalecamy, by przed złożeniem wniosku, skontaktować się telefoniczne z odpowiednim wydziałem i upewnić się o poprawności wypełnienia dokumentów, bądź niezbędnych załącznikach do wniosku, a także ewentualnych opłatach. 

 Zachęcamy również do odwiedzania platformy E-urząd na stronie www.grodzisk.wlkp.pl, gdzie wnioski można złożyć elektronicznie. Warunkiem jest posiadanie profilu zaufanego.  Jak go założyć? Czytaj poniżej:

https://www.gov.pl/web/gov/zaloz-profil-zaufany

 Pozostałe sprawy realizowane będą tak jak dotychczas.

 

Najchetniej czytane

2020-11-24
AKTUALIZACJA GODZIN! PUNKT POBRAŃ MATERIAŁU BIOLOGICZNEGO DO PRZEPROWADZENIA TESTU NA OBECNOŚĆ WIRUSA SARS-COV-2
2020-11-12
Skrzynka podawcza w Urzędzie Miejskim
2020-11-04
Nowe zasady i ograniczenia
2020-10-27
Uwaga! Kasa nieczynna do odwołania
2020-10-30
Informacja dyrekcji SP ZOZ w Grodzisku Wielkopolskim w sprawie funkcjonowania szpitala od dnia 30 października 2020 roku
„Rozwój elektronicznych systemów obsługi obywateli oraz systemów wspomagających funkcjonowanie Gminy Grodzisk Wielkopolski”
Urząd Miejski w Grodzisku Wielkopolskim