Kontynuuj W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika.
Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w "Polityce Cookies".
Zyczenia

Podaj adres e-mail

jeśli chcesz być informowany o nowościach pojawiających się w naszym serwisie.

aby usunąć swój adres wpisz adres e-mail i kliknij wypisz

Wizyta studyjna delegacji z Doliny

W dniach od 9 do 11 lipca, na terenie naszej gminy przebywała delegacja 23 osób z miasta partnerskiego Dolina na Ukrainie. Grupa odwiedziła naszą gminę w ramach wyjazdu studyjnego, którego celem było zapoznanie się z wykorzystywanymi u nas rozwiązaniami związanymi z termomodernizacją, a także infrastrukturą drogową i sanitarną. Grupa zwiedziła również miasto, zobaczyła najważniejsze obiekty sportowe i rekreacyjne, w tym zapoznała się z rozwiązaniami  wykorzystywanymi w grodziskiej Spółdzielni Mieszkaniowej.

 

1/12