Halowy Turniej Młodzików w Piłce Nożnej pod patronatem Burmistrza Grodziska Wielkopolskiego

W dniu 28 stycznia 2024 roku w Grodziskiej Hali Sportowej UKS Dyskobolia zorganizował Halowy Turniej Młodzików w Piłce Nożnej pod patronatem  Burmistrza Grodziska Wielkopolskiego. Turniej otworzył Prezes UKS  Artur Kalinowski. W turnieju wzięło udział 86 zawodników reprezentujących: KS Orzeł Rostarzewo, KS Sokół Rakoniewice,  KS Patria BUK, Grodziskie Stowarzyszenie Sportowe, SIX Akademie Nowy Tomyśl, AP Reissa Nowy Tomyśl, UKS Dyskobolia  Grodzisk Wielkopolski dwie drużyny.

Zmagania piłkarskie toczyły się dwóch grupach. W meczu o I miejsce Orzeł Rostarzewo pokonał 2-0 AP Reissa Nowy Tomyśl.  III miejsce zajął Sokół Rakoniewice na IV miejscu uplasował się KS Patria BUK. V miejsce zajęła UKS Dyskobolia Grodzisk - Biali. VI miejsce zajęła drużyna GSS Grodzisk Wielkopolski, VII - drużyna Zielonych UKS Dyskobolia, VIII -  drużyna SIX Akademia z Nowego Tomyśla. Dyplomy, medale oraz puchary wręczył wszystkim drużynom Burmistrz Grodziska Wielkopolskiego Piotr Hojan.

Wręczono również nagrody indywidualne: królem strzelców został zawodnik Jakub Skwarcz zawodnik AFP Reissa Nowy Tomyśl. Najlepszym bramkarzem został Kacper Dudek reprezentujący UKS Dyskobolia.

Bramką turnieju wybrano gol strzelony przez zawodniczkę GSS Grodzisk Wlkp. Zofię Wlekłą. Najlepszym Zawodnikiem Turnieju wybrano Szymona Piotrowskiego reprezentującego drużynę Orzeł Rostarzewo.

Turniej zakończyło wspólne zdjęcie wszystkich uczestników. W przerwach między meczami odbyły się licytacje upominków i gadżetów w ramach 32 finału WOŚP, które prowadził prezes Artur Kalinowski.

Zebrano z licytacji kwotę 1738.51 zł i 1 euro.