GRODZISKa SZYBKO DYCHA PO COVIDZIE - dziękujemy, że byliście z nami

 Po dwóch latach przerwy spowodowanej walką z epidemią koronawirusa, Grodzisk Wielkopolski powrócił w niedzielę 12 września na biegową mapę Polski. Tym razem z zupełnie nowym wydarzeniem biegowym jakim była GRODZISKa SZYBKO DYCHA PO COVIDZIE.
Dystans 10 km, pozwolił na udział w biegu wielu mieszkańcom, którzy na co dzień, rekreacyjnie, przemierzają nasze lokalne ścieżki i szlaki.
Powrócili do nas również stali bywalcy Półmaratonu „Słowaka”, a także pojawili się nowi biegacze, którzy po raz pierwszy biegli w Grodzisku Wielkopolskim, ale już zadeklarowali swój powrót do nas w kolejnych sportowych wydarzeniach.
Cieszymy się, że nasz bieg spotkał się z tak pozytywnym odbiorem. Że jego uczestnicy nie zawiedli się, a my mogliśmy dzięki wsparciu i zaangażowaniu ogromnej ilości osób, instytucji, służb, sponsorów, wolontariuszy, po raz kolejny osiągnąć organizacyjny sukces.
Jak ogromnym wyzwaniem logistycznym jest przygotowanie biegu, którego trasa prowadzi przez centrum miasta, nie trzeba nikogo przekonywać. Dlatego serdecznie dziękujemy mieszkańcom za wyrozumiałość, dziękujemy  też sponsorom, bez pomocy których bieg nie mógłby się odbyć na tak wysokim poziomie, pracownikom Grodziskiego Przedsiębiorstwa Komunalnego za oznaczenie  trasy, ustawienie całej strefy mieszczącej się na Starym Rynku, Strażakom oraz Policjantom za zabezpieczenie trasy i kierowanie ruchem, Stołówkom Gminnym za przygotowanie posiłku, wolontariuszom z grodziskiego Liceum Ogólnokształcącego, którzy obecni byli w biurze zawodów, na trasie biegu oraz w strefie mety, ratownikom medycznym czuwającym nad bezpieczeństwem uczestników biegu, policjantom oraz przedstawicielom firmy HUNTERS na rowerach, za zabezpieczenie poszczególnych grup startujących w biegu, indywidualnym kibicom i grupom kibicującym na trasie oraz wszystkim, którzy mają swój udział w organizacji niedzielnego biegu.
Mamy nadzieję, że spełniliśmy wasze oczekiwania.
Wyniki biegu dostępne są na platformie data sport.pl  : https://wyniki.datasport.pl/results3409/

Pozdrawiamy serdecznie i czekamy na was podczas organizacji kolejnych imprez sportowych w naszym mieście.

DO ZOBACZENIA!!!

Najchetniej czytane

2021-06-25
Grodziska Szybko 10 po Covidzie
2021-08-26
Uwaga! transmisja mszy św. z Lubinia odbędzie się online
2021-06-19
Zbiór wszystkich produkcji związanych z Grodziskiem Piwobraniem 2021
2021-07-25
Wybieramy najpiękniejszy balkon i ogródek przydomowy
2021-06-30
Centralna ewidencja emisyjności budynków