Grodziski Jarmark Świąteczny

9 i 10 grudnia 2023 roku w Grodzisku Wielkopolskim na Starym Rynku ponownie odbędzie się Jarmark Bożonarodzeniowy.

Przez dwa dni, łącznie około 50 wystawców prezentować będzie swój asortyment.

Będzie mnóstwo wszelakich ozdób, masa łakoci i wiele przysmaków.

Co nowego?

W sobotę jarmark rozpocznie się o godzinie 10.00.  Chwilkę później, na scenie zaczną pojawiać się kolejno uczniowie szkół podstawowych oraz młodzież ze szkół średnich w świątecznym repertuarze.

Przygotowaliśmy też specjalną kawiarenkę, gdzie można będzie wypić gorące napoje, skosztować zakupionych potraw, czy po prostu posiedzieć i poplotkować ze znajomymi, jak tam idą przygotowania do świąt.

Dodatkową atrakcją będzie specjalnie stworzona i dostępna tylko podczas jarmarku strefa fotograficzna. W pięknej scenerii można będzie zrobić pamiątkowe zdjęcia.

Mniej więcej co godzinę, będziemy przeprowadzać krótkie konkursy dla uczestników jarmarku, w których będziecie mogli wygrać drobne upominki przygotowane przez naszych wystawców.

Po południu, około godziny 16.00 rozpocznie się spektakl animacyjny dla najmłodszych, który zakończy wspólne odliczanie do magicznej chwili zapalenia lampek na choince miejskiej.

Jarmark zakończymy w sobotę o godzinie 18.00.

Na niedzielę przygotowaliśmy niemniej atrakcji.

Jarmark ruszy również o godzinie 10.00. Na scenie zaprezentują się tym razem zespoły śpiewacze, lokalne zespoły muzyczne oraz chóry.

Również tego dnia, będziecie mogli zdobyć nagrody od naszych wystawców.

W niedzielę Burmistrz Grodziska Wielkopolskiego Piotr Hojan wraz z Przewodniczącym Rady Miejskiej Józefem Gawronem oraz Radnymi Rady Miejskiej przejdą ulicami miasta wraz z Grodziską Orkiestrą Dętą oraz Zespołem Tańca Ludowego Cybinka Grodzisk i złożą mieszkańcom tradycyjne życzenia.

To będą dwa magiczne dni. Zaplanujcie czas już teraz i pozwólcie sobie na chwilę relaksu. Poczujcie magię świąt i cieszmy się wspólnie tym wyjątkowym przedświątecznym czasem, który minie nam bardzo szybko i znów przyjdzie nam czekać cały rok na kolejne święta Bożego Narodzenia.

Do zobaczenia 9 i 10 grudnia w Grodzisku Wielkopolskim.

Organizatorzy: Urząd Miejski w Grodzisku Wielkopolskim, Centrum Kultury RONDO w Grodzisku Wielkopolskim, Grodziskie Przedsiębiorstwo Komunalne.

Sponsorem wydarzenia jest Enea Oświetlenie. 

 

 

 

Najchetniej czytane

2024-01-03
ŚWIĄTECZNY BLASK - WYNIKI KONKURSU
2024-01-16
Zimowe utrzymanie dróg
2024-01-15
IX Grodziski Maraton Zumba Fitness
2023-11-27
Grodziski Jarmark Świąteczny
2024-01-02
Ankiety na potrzeby Gminnego Programu Rewitalizacji dla Gminy Grodzisk Wielkopolski