XIII Hunters Grodziski Półmaraton "Słowaka"- dziękujemy, że byliście z nami

Za nami najgorętsza impreza w gminie Grodzisk Wielkopolski, a w opinii biegaczy - również w Polsce.
W tegorocznej edycji biegu wystartowały 3182 osoby, w tym: 2203 mężczyzn  i 979 kobiet. Bieg ukończyło 3160 osób, a wśród nich 2190 mężczyzn i 970 kobiet.
XIII Hunters Grodziski Półmaraton "Słowaka" był wyjątkowy pod wieloma względami.
Okazał się nieco dłuższy  niż do tej pory- za co raz jeszcze organizatorzy serdecznie przepraszają. Wyjątkowa była również reakcja uczestników, którzy w nieoczekiwany, fantastyczny i napawający nas optymizmem sposób odpowiedzieli  w swoich opiniach na ten fakt.
Przede wszystkim, dziękujemy za to, że znów z nami byliście. To ogromna radość, że w oczach tak wielu wspaniałych i pełnych pasji ludzi widziani jesteśmy jako miasto pełne życia, energii, aktywne i życzliwe gościom.
To właśnie dla Was  - drodzy uczestnicy - wstaliśmy przed wschodem słońca. W pocie czoła blisko 1000 osób zaangażowanych w organizację i przebieg grodziskiego Półmaratonu dołożyło swoją cegiełkę,  by dopiąć każdy szczegół. Z radością, każdego roku ponosimy jednak ten wysiłek, byście Wy - kochani biegacze - czuli się u nas dobrze.
Licealiści, urzędnicy, harcerze, młodzież szkolna, strażacy, policjanci, pracownicy ochrony, ratownicy medyczni, pracownicy jednostek gminnych i Grodziskiego Przedsiębiorstwa Komunalnego oraz dziesiątki osób bezinteresownie angażujących się w grodziski Półmaraton, już od godziny 5 rano rozpoczęło pracę w biurze zawodów, w strefie mety, na terenie liceum ogólnokształcącego i na trasie biegu.    
Skrzydeł, za każdym razem dodają nam wszystkie ciepłe słowa, a owacje zgotowane w strefie mety podczas tegorocznego, niedzielnego biegu, będą towarzyszyć nam przez wszystkie miesiące przygotowań do kolejnej edycji Półmaratonu, które rozpoczną się wkrótce.
Serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom, gratulujemy również tym, którzy po raz pierwszy  i z sukcesem zmierzyli się z dystansem półmaratonu.
Niech  zdobyta korona, napawa Was dumą, za każdym razem gdy weźmiecie ją do rąk.
Dziękujemy Grupie Akrobatycznej "Żelazny" za niesamowity, emocjonujący pokaz i serce na grodziskim niebie, które dedykujemy wszystkim naszym przyjaciołom, współpracownikom i sympatykom Hunters Grodziskiego Półmaratonu "Słowaka". Dziękujemy również grupie muzycznej Play 4U, która po biegu porwała zawodników do tańca i śpiewu, pozwalając zapomnieć o zmęczeniu.
Dziękujemy mieszkańcom, którzy nie zawiedli i jak zawsze z otwartym sercem przyjęli zawodników półmaratonu.

Pamiętajcie o nas, wspominajcie dobrze pobyt w Grodzisku Wielkopolskim i wracajcie tu za rok. Grodzisk Wielkopolski czeka na Was!!!

Wyniki biegu: https://wyniki.datasport.pl/results2946/

Jednocześnie przypominamy o trwającym konkursie na najlepszą grupę kibicującą. Uczestników konkursu prosimy o przesłanie zdjęć i materiałów filmowych ze swoich stref kibica do 14 czerwca, a biegaczy XIII Hunters Grodziskiego Półmaratonu "Słowaka" poprosimy wkrótce o wskazanie grupy, która ich zdaniem zasługuje na miano Króla Kibiców.

 

 

Najchetniej czytane

2024-04-22
Ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko, na czas określony (zastępstwo).
2024-04-09
Ogłoszenie o naborze na Animatora na Orliku
2024-03-28
Komunikat w sprawie programu rewitalizacji
2024-03-27
Zbiórka odpadów wielkogabarytowych
2024-02-12
Przekaż 1,5 procent podatku