Regulamin

Jesienna Liga Bowlingu 2017

Regulamin rozgrywek

1. Organizator

Urząd Miejski w Grodzisku Wielkopolskim oraz Hotel Rodan-Groklin.

2. Miejsce turnieju

Hotel Rodan-Groklin, ul Sportowa 2, Grodzisk Wielkopolski

3. Koszty

Koszty uczestnictwa (325 zł od drużyny) w lidze ponoszą uczestnicy.

4. Uczestnictwo

W lidze uczestniczyć może maksymalnie 20 drużyn (decyduje kolejność zgłoszeń). Każda drużyna liczyć może 4 zawodników + 4 rezerwowych.

5. Terminarz rozgrywek

Sezon składa się z 6 rozgrywek:

- 16 października 2017 (rozpoczęcie rozgrywek)

- 23 października 2017

- 30 października 2017

- 6 listopada 2017

- 13 listopada 2017

- 20 listopada 2017 (ostatnia rozgrywka), zakończenie turnieju + poczęstunek

Rozgrywki rozpoczynają się o godzinie 16:00. Każda drużyna ma 40 minut na rozegranie swojej rundy.

6. Zapisy

Potwierdzeniem uczestnictwa w lidze jest opłata za udział w rozgrywkach (płatne w Hotelu Rodan-Groklin) oraz pisemne zgłoszenie do organizatora mailem. W zgłoszeniu prosimy o podanie składu drużyny oraz numeru telefonu kapitana drużyny. Ostateczny termin przyjmowania zgłoszeń – 13 października 2017 roku.

7. Ustalenie harmonogramu rozgrywek

W celu ustalenia rozkładu godzinowego rozgrywek w momencie zgłaszania drużyny mailem należy podać propozycję godziny rozgrywek. Organizator po zebraniu wszystkich zgłoszeń prześle mailem informacje z ustalonym terminarzem.

8. Obowiązki organizatora

Organizator ligi zobowiązuje się do prowadzenia statystyk. Aktualne statystyki, przedstawiane będą po każdej kolejce na stronie internetowej Urzędu Miejskiego - www.grodzisk.wlkp.pl.

Obsługę techniczną torów zajmuje się wykwalifikowany pracownik Hotelu Rodan-Groklin.

9. Podsumowanie i zakończenie rozgrywek

Oficjalne zakończenie sezonu, podsumowane i wręczanie pucharów, odbędzie się w dniu 20 listopada 2017 roku w Hotelu Rodan-Groklin. Podsumowanie połączone będzie z poczęstunkiem.

10. Nagrody

Najlepsze zespoły otrzymają Puchar Burmistrza Grodziska Wielkopolskiego za I, II i III miejsce, a najlepsi zawodnicy statuetki. Najlepsi zawodnicy wyłonieni zostaną na podstawie sumy 5 najwyższych wyników. Dodatkowo dla najlepszego zawodnika i zawodniczki Jesiennej Ligi Bowlingu Hotel Rodan-Groklin ufunduje nagrody niespodzianki.

W imieniu organizatora, osobą odpowiedzialną za prowadzenie rozgrywek (statystyk i wyników) jest Maciej Kandulski, Naczelnik Wydziału Sportu i Rekreacji Urzędu Miejskiego w Grodzisku Wielkopolskim, tel. 608-043-778; e-mail: sport@grodzisk.wlkp.pl